МЕНЮ
    ЧЕМПИОНАТЫ > 2014 U-18 Kalendars
Таблицы
Kалендарь

Spēles grafiks RFS U-18

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta kalendārs U-18

B. apakšgrupa

Nr.

Saimnieks

Viesis

Dat.

Mēn.

Laiks

Stadions

Rez.

1.

Liepājas Sporta sp.sk.

FK Jelgava

29

03

14:00

Liepāja

 

2.

FS Metta

Liepājas Sporta sp.sk.

05

04

14:00

Hanzas v.s.

 

3.

FS Metta

Šitika FS

09

04

16:00

Hanzas v.s.

 

4.

Rīgas Futbola skola

FK Jelgava

19

04

12:00

Arkādija

 

5.

Šitika FS

RTU Futbola centrs

27

04

12:00

RTU

 

6.

RTU Futbols centrs

Rīgas Futbola skola

03

05

12:00

RTU

 

7.

Šitika FS

JFC Dobele

03

05

13:00

49. vsk.

 

8.

FS Metta

JFC Dobele

11

05

17:00

Hanzas v.s.

 

09.

Liepājas Sporta sp.sk.

Šitika FS

14

05

15:00

Liepāja

 

10.

RTU Futbola centrs

JFC Dobele

17

05

13:00

RTU

 

11.

Šitika FS

FK Jelgava

24

05

13:00

49. vsk.

 

12.

FK Jelgava

RTU Futbols centrs

31

05

13:30

Jelgava

 

13.

Šitika FS

FS Metta

31

05

13:00

49. vsk.

 

14.

Rīgas Futbola skola

Liepājas Sporta sp.sk.

31

05

14:00

Arkādija

 

15.

FS Metta

Rīgas Futbola skola

04

06

12:00

Hanzas v.s.

 

16.

FK Jelgava

JFC Dobele

04

06

17:00

ZOC

 

17.

FS Metta

RTU Futbola centrs

07

06

12:00

Hanzas v.s.

 

18.

Rīgas Futbola skola

JFC Dobele

08

06

14:00

Arkādija

 

19.

Šitika FS

Rīgas Futbola skola

15

06

14:30

49. vsk.

 

20.

FK Jelgava

Šitika FS

18

06

14:00

Jelgava

 

21.

JFC Dobele

Šitika FS

05

07

14:00

Dobele

 

22.

Liepājas Sporta sp.sk.

JFC Dobele

08

07

13:00

Liepāja

 

23.

FK Jelgava

Liepājas Sporta sp.sk.

19

07

14:00

ZOC

 

24.

JFC Dobele

FK Jelgava

24

07

17:00

Dobele

 

25.

JFC Dobele

FS Metta

13

07

17:00

Dobele

 

26.

RTU Futbols centrs

Liepājas Sporta sp.sk.

02

08

14:00

RTU

 

27.

RTU Futbola centrs

Šitika FS

09

08

12.00

RTU

 

28.

Rīgas Futbola skola

Šitika FS

19

08

13:00

Arkādija

 

29.

JFC Dobele

RTU Futbola centrs

23

08

13:00

Dobele

 

30.

Liepājas Sporta sp.sk.

Rīgas Futbola skola

23

08

14:00

Liepāja

 

31.

JFC Dobele

Rīgas Futbola skola

27

08

18:00

Dobele

 

32.

RTU Futbola centrs

FS Metta

31

08

12:00

RTU

 

33.

Liepājas Sporta sp.sk.

FS Metta

06

09

14:00

Liepāja

 

34.

Rīgas Futbola skola

RTU Futbols centrs

07

09

12:00

Arkādija

 

35.

Šitika FS

Liepājas Sporta sp.sk.

14

09

14:30

RTU

 

36.

Rīgas Futbola skola

FS Metta

20

09

12:00

Arkādija

 

37.

FS Metta

FK Jelgava

24

09

16:00

Hanzas v.s.

 

38.

RTU Futbols centrs

FK Jelgava

04

10

13:00

RTU

 

39.

FK Jelgava

FS Metta

08

10

16:00

ZOC

 

40.

Liepājas Sporta sp.sk.

RTU Futbols centrs

11

10

14:00

Liepāja

 

41.

FK Jelgava

Rīgas Futbola skola

12

10

12:00

Jelgava

 

  42.

JFC Dobele

Liepājas Sporta sp.sk.

18

10

13:00

Dobele

 

 

      Spēles grafiks RFS U-18       

    

pasakums

data

Komandas nosaukums

vieta

laiks

 

U-18

19.04

RFS-Jēlgava

Arkādija

12.00

Jābut

10.45

U-18

03.05

RTU-RFS

RTU ST.

12.00

Jābut

10.45

U-18

31.05

RFS- FC Liēpaja

Arkādija

14.00

Arkādija

U-18

04.06

Metta-RFS

Hanzas vsk.

16.00

Jābut

14.45

U-18

08.06

RFS-Dobele

Arkadija

14.00

Jābut

12.45

U-18

15.06

ŠFS-RFS

 

49 vsk.

14.30

Jābut

13.15

U-18

07.08

RFS-RTU

Arkādija

12.00

Jābut

10.45

U-18

19.08

RFS- ŠFS

Arkādija

13.00

Jābut

11.45

U-18

17.10

FC Liēpaja-RFS

Liepaja

14.00

Izbr.-09.30

U-18

27.08

Dobele-RFS

Dobele

18.00

Izbr.-15.30

U-18

20.09

RFS-Metta

Arkādija

12.00

Jābut

10.30

U-18

01.10

FK Jēlgava-RFS

Jēlgava

13.00

Izbr.-10.45

U-18

Fināls

21-23.10

 

D-PILS

 

 

    ГОЛОСОВАНИЕ
 
Реально ли попасть в финал?
Реально
Надо захотеть это
Надо взять 6 очков в последних играх
Надо играть от сердца в этих играх
Надо просто уважать себя
Играть -не думая об итогах
Играть как последнии матчи сезона

    БАНЕРЫ
Copyright FSK Daugava 90
Created by Optum Plus