Pārvaldiet savu banku, spēlējot ruleti

Rulete ir viena no visgrūtāk uztveramajām kazino spēlēm gan tiešsaistes, gan vietējā azartspēļu pasaulē. Pateicoties plašajam likmju klāstam un unikālajam derību formātam, spēle var būt pārliecinoša pat vispieredzējušākajam spēlētājam. Rezultātā ir ļoti viegli ieslīgt spēlē un nonākt lejupslīdē. Papildus veiksmīgas ruletes stratēģijas izstrādei spēlētājiem ir arī jāiemācās līdzsvarot savu bankrotu, spēlējot tik nestabilu spēli kā rulete.

Bankrola pārvaldība prasa lielu plānošanu un organizēšanu, taču tas noteikti atmaksājas ilgtermiņā.

Tas palīdz spēlētājiem uzzināt, cik daudz viņi var atļauties tērēt spēlei ilgākā laika periodā un īstermiņa spēļu sesijas laikā. No šejienes spēlētāji zinās, cik daudz viņi var atļauties tērēt uz vienu likmi, lai noteiktu visefektīvāko derību shēmu un uzvedību.

Pirmkārt, mēs iesakām spēlētājiem noteikt budžetu. Lai gan tas var šķist pats par sevi saprotams, spēlētājiem ir jāpārliecinās, ka viņi atņem visus savus izdevumus, pirms nosaka, cik daudz viņi var atļauties tērēt spēlēm. Izmantojot ikmēneša budžetu, no 20% līdz 30% no spēlētāja brīvā laika naudas būtu jāpiešķir azartspēlēm un citiem azartspēļu veidiem. Tomēr tas var atšķirties atkarībā no tā, cik azartisks spēlētājs viņš vai viņa ir.

Neatkarīgi no tā, vai spēlētājs piedalās tiešsaistes ruletē vai parastā ruletē, tiem, kuriem ir mazāks bankrolls, ieteicams izdarīt mazākas likmes uz drošākām likmēm. Viņiem jāpieturas pie Melns/Sarkans, Pāra/Nepāra un Augstas/Zemas likmes. Izmaksas par šīm likmēm ir ievērojami zemākas nekā riskantākām likmēm; tomēr spēlētāji ar mazākiem bankrolliem var spēlēt ilgāku laiku un nopelnīt vairāk naudas.

Spēlētājiem ar lielākiem bankrolliem (var tērēt USD 150 vai vairāk vienā sesijā) ir lielāka elastība.

Tas viņiem ļauj veikt riskantākas likmes ar lielākām izmaksām. Viņiem ir arī iespēja izmantot derību sistēmas, piemēram, Martingale un Paroli.

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs ir ruletes spēlētāja bankrolls, gala rezultātam jābūt līdzīgam. Lai gan pēc peļņas gūšanas ir viegli pieķerties, mēs iesakām doties prom, ja uzrāda peļņu no 30% līdz 50%. Vēl viena stratēģija ir tāda, ka spēlētāji spēlē 50% no katra laimesta, lai turpinātu palielināt savu bankrotu.