Tiešsaistes pokera spēles pamati — kā izveidot tiešsaistes pokera kontu

Tiešsaistes pokera spēles tendence pieaug ar katru dienu. Internetā ir pieejamas daudzas tiešsaistes pokera istabas gan uz īstu naudu, gan spēļu naudu. Konta izveidošana tiešsaistes pokera istabā ir diezgan vienkārša, un, lai sāktu, jums ir jānorāda daži nepieciešamie dati.

1. Vispirms jums ir jāatrod interneta pokera istaba, kurai vēlaties pievienoties. Ir daudzas cienījamas pokera vietnes, piemēram, Poker Stars, Titan Poker, 888Poker utt., kurām varat pievienoties. Varat arī meklēt ar terminu “tiešsaistes pokera istabas” Google tīklā, un jūs saņemsiet simtiem labāko interneta pokera istabu sarakstu.

2. Kad esat izvēlējies interneta pokera istabu, jums jānoklikšķina uz pogas “reģistrēties”.

3. Pēc noklikšķināšanas uz pogas Reģistrēties ir jāievada daži nepieciešamie dati, piemēram, jūsu vārds, uzvārds, adrese un kontaktpersonas numurs.

4. Tagad pēdējā lieta, kas jums ir jānorāda, ir jūsu bankas informācija; tas varētu būt jūsu bankas konts, tiešsaistes PayPal konts vai kredītkartes informācija. Dažas personas satraucas par savu bankas datu ievadīšanu tiešsaistē, tādēļ, ja arī jūs esat viens no viņiem, varat izveidot tiešsaistes maksājumu kontu, piemēram, PayPal, ClickandBuy, WebMoney, MoneyBookers utt. Dažādas pokera istabas pieņem dažādas tiešsaistes maksājumu iespējas. Tāpēc vispirms ir jāpārbauda, vai jūsu izvēlētās tiešsaistes maksāšanas iespējas ir pieņemamas pokera vietnei. Varat arī izmantot savu kredītkarti. Taču atcerieties, ka daudzas kredītkaršu kompānijas neļauj izmantot jūsu kredītkartes tiešsaistes azartspēlēm, tāpēc nesatraucieties, ja jūsu derīgā kredītkarte šim nolūkam tiek noraidīta.

5. Pēc tiešsaistes pokera konta izveidošanas jums vienkārši jāpārskaita līdzekļi uz savu kontu, izmantojot pokera vietnei pieņemamo maksājuma veidu, un jāgatavojas sākt.